Tienduizend ondernemingen helpen tienduizend dorpen ”Jinyun-ondernemingen reizen duizenden kilometers weg, rekruteren en bespreken armoedebestrijding

    Duizenden kilometers overspannen, alleen om u te helpen, leidde van 16 tot 18 april Jinyun County Federation of Industry and Commerce, Human Resources and Social Affairs Employment Bureau de Tianxi Holding Group, Zhejiang Jinbang Sports Equipment Co., Ltd., Xinyi Human Resources Company en andere 17 bedrijfsvertegenwoordigers in de provincie Sichuan Nanjiang in de provincie voerden de activiteit "Ten Thousand Enterprises Helping Ten Thousand Villages" uit, die de relatie tussen het dorp en de ondernemingen in tweetallen effectief versterkte via verschillende manieren, zoals het dorp binnenkomen, uitwisselingen en seminars , banen sturen op banenbeurzen en de richting van industriële armoedebestrijding, en de handen ineen slaan met Benkang om krachtige hulp te bieden voor gerichte armoedebestrijding.

 "Bedankt" Tienduizend ondernemingen voor het helpen van tienduizend dorpen "," Golden Stick Company ", en ik bedank alle familieleden die naar Jinyun County kwamen.

news390

    Nadat het dorpsbedrijf was gekoppeld, kwam de Golden Stick Company naar ons dorp om de matchmaking en huis-aan-huiswerving uit te voeren. Mijn zoon Li Wei Mijn schoondochter, Gan Mengling, ging vorig jaar maart bij Jinbang Company werken. De bazen van Jinbang Company zijn erg aardig voor hen, net als hun familieleden, en zorgen speciaal voor hen. " Op het forum was Li Baoneng, secretaris van Yanchansi Village, Tianchi Town, erg opgewonden: “Nu mijn zoon. Het is de ingenieur-assistent van het bedrijf die verantwoordelijk is voor onderzoek en ontwikkeling, en heeft een groot potentieel voor ontwikkeling in zowel zaken als vaardigheden. Het maandsalaris kan oplopen tot meer dan 6.500 yuan, wat erg goed is. "

    'Ik ben Zhao Bin, de secretaris van Hongdou Village, Tianchi Town. In 2018 hebben we de 20.000 yuan aan fondsen, ondersteund door Zhejiang Chenlong Sawing Machine Group, een tweelingonderneming, gebruikt voor 110 arme huishoudens in het dorp, en hebben we ureum gekocht voor elk arm huishouden om in de industrie te gebruiken. Ontwikkeling, in 2019 kocht het hulpfonds van 20.000 yuan paprikazaailingen voor arme huishoudens, die ook worden gebruikt voor het verlichten van industriële armoede. De zaailingen zijn geplant en de ontwikkeling is zeer goed "," We Xieyan Village gebruikt de jumelageonderneming Zhejiang Qianjin HVAC Technology Company om de 40.000 yuan aan fondsen te helpen om kippenzaailingen te kopen voor arme huishoudens, 20 per huishouden, industrieën "," Ons Cizhu Village is gekoppeld aan de China Taotao Group. In 2018 hebben we hun hulpgelden gebruikt om De "modderweg" is verhard tot een cementweg, wat handig is voor mensen om te reizen. "" Ons Baishan-dorp gebruikt bedrijfsondersteuningsfondsen om de druivenindustrie te ontwikkelen "," gebruikt Our Fangling Village gekoppelde bedrijfsondersteuningsfondsen om veilige drinkwaterinfrastructuur in het dorp te ontwikkelen en aan te leggen, het drinkwaterprobleem van meer dan 20 arme mensen opgelost "," Ons dorp gebruikt bedrijfsondersteuningsfondsen voor de "ethische bank" van het dorp en het opbouwen van feesten, en continu versterkt de opbouw van een spirituele beschaving "...

739

    Op het symposium spraken de paren arme dorpen hun dank uit aan de ondernemingen in Jinyun County voor hun oprechte en oprechte hulp, en legden ze het gebruik uit van hulpgelden in 2018 en 2019, en het gebruik van hulpgelden in 2020. Ze maakten een plan. en verklaarde dat ze de hulpgelden nauwkeurig zullen gebruiken, waarbij ze zich concentreren op de "twee geen zorgen en drie garanties", het geld op het scherpst van de snede gebruiken, arme huishoudens en arme gehandicapten begunstigen en openheid en transparantie bereiken.

    Sinds de nieuwe ronde van armoedebestrijding tussen de oostelijke en westelijke delen van Zhejiang en Sichuan, heeft Jinyun County de gelegenheid aangegrepen om "tienduizend ondernemingen te helpen tienduizend dorpen te helpen" om sociale krachten te mobiliseren om actief deel te nemen, en alle ondernemingen reageerden actief, met oprechte gevoelens, posities en fondsen om deel te nemen aan armoedebestrijding Bij het aanpakken van moeilijke problemen, nadat de dorpsondernemingen zijn gekoppeld, biedt elke onderneming niet alleen jaarlijks 20.000 yuan aan hulp aan het dorp, maar ook huis-aan-huiswerving, prioriteit geven aan de tewerkstelling van gepaarde dorpspersoneel onder dezelfde voorwaarden.

    "Het" Ten Thousand Enterprises Help Ten Thousand Villages "-platform van de afdeling Oost en West van Zhejiang en Sichuan is erg goed. Dit heeft een goed platform gebouwd voor de werving van ons bedrijf. Momenteel werken er 14 Nanjiang-medewerkers in ons Jinbang-bedrijf Ze zijn zeer bereid om ontberingen te doorstaan. Een aantal van hen is de ruggengraat van het bedrijf of de middenkader van het bedrijf geworden, vooral Xu Dongning uit Gaota Town. In slechts één jaar bij het bedrijf veranderde hij van leerling in meester. Zijn salaris is gestegen van 3200 yuan naar de huidige 7260 yuan. Zeer bekwaam, we houden erg van dergelijke werknemers. " Het is de derde keer dat Ma Yiqun, vertegenwoordiger van Zhejiang Jinbang Sports Equipment Co., Ltd., naar Nanjiang County is gekomen.

    "Onze Tianxi-groep heeft twee dorpen in Nanjiang County samengevoegd, een is Ganshuping Village in Xialiang Township en de andere is Jianshan Village in Yangba Town. Beide zijn diep verarmde dorpen. Sinds de koppeling heeft ons bedrijf vijf keer. mensen naar Nanjiang om assistentie-activiteiten uit te voeren, dit is de zesde keer. Via het platform van "Ten Thousand Enterprises Helping Ten Thousand Villages", aan het einde van 2018, rekruteerde ons bedrijf 33 werknemers tegelijk uit Nanjiang. Een van hen was een gestroomlijnde medewerker De productielijn bestaat uit Nanjiang-medewerkers Dit jaar zijn door oud-medewerkers een aantal nieuwe medewerkers aangetrokken.

news

    De koppeling tussen dorp en onderneming speelde een belangrijke rol bij de hervatting van de productie en het werk van ons bedrijf tijdens de epidemie ", Tianxi Holding Group Enterprise Hoewel de vertegenwoordiger Chu Lulin voor de eerste keer in Nanjiang was, was ze erg aardig alsof ze naar huis was teruggekeerd.

    Tot nu toe heeft Jinyun County 17 bedrijven georganiseerd om samen te werken met 22 dorpen in Nanjiang County, en Lishui City heeft 5 door de stad geleide bedrijven georganiseerd om te koppelen aan 5 dorpen. De twee plaatsen hebben 27 paar verarmde dorpen of diep verarmde dorpen gecombineerd. Implementeer beleid, doe nauwkeurige inspanningen, versterk het aanmeren en consolideer koppelingsrelaties. Door middel van hulp van het bedrijfsleven, sociale bijstand, werkgelegenheidsbijstand en andere veelomvattende inspanningen, met de hulp van het platform "10.000 ondernemingen helpen tienduizend dorpen", zullen we voet aan de grond krijgen en ons concentreren op het helpen bestrijden van armoede. Wijs, word eerst rijk en help later rijk, sla de handen ineen met Benkang.

    Deze activiteit van "Tienduizend ondernemingen die tienduizend dorpen helpen" ging achtereenvolgens naar de stad Tianchi, Changchi, de stad Hongguang, de stad Yangba en andere steden en dorpen en werd hartelijk verwelkomd door de dorpen in paren. Tijdens een bezoek en interactie, april. Op de ochtend van de 17e, onder de organisatie van de personeelsafdelingen en sociale werkgelegenheidsafdelingen van de twee plaatsen, was het evenement "2020 East and West Poverty Alleviation Labour Cooperation and Private Enterprise Recruitment Week Special Recruitment Fair". gehouden in de lobby dam, de drukste Nanjiang County. Ondernemingen in Jinyun County brachten meer dan 3.500 banen.

    "Dorpsondernemingen komen samen als een gezin. Om meer arme arbeiders in staat te stellen een stabiele baan te vinden in de bedrijven van Jinyun County en betere diensten te verlenen, hebben we het Nanjiang County Labour Service Center in Jinyun en het Nanjiang Labour Service Center in Jinyun County opgericht. De twee provincies hebben het beloningsbeleid voor migrerende werknemers in Zhejiang en verschillende adviezen over het ondersteunen van de werkgelegenheid in ondernemingen om de stabiliteit van de werkgelegenheid te bevorderen uitgevaardigd. yuan. Koppels brengen hun kinderen naar Jinyun Stable Voor degenen die een baan hebben, biedt het bedrijf huisvesting voor man en vrouw. De kinderen kunnen in de buurt naar de basisschool, de middelbare school enz. gaan. Eén persoon kan in dienst worden genomen en één huishouden kan worden opgeheven uit de armoede Nu, tijdens de epidemie, gaan we ook via de trein een tewerkstelling organiseren Iedereen gaat naar de autodeur en stap uit de deur. Het is erg handig om de fabriek binnen te gaan. Iedereen is welkom om in Jinyun te werken. " Op de banenbeurs stuurde directeur Wu Jianping van het Employment Management Service Office van Jinyun County een oprechte uitnodiging aan alle aanwezige werkzoekenden.

    De banenbeurs was druk met werkzoekenden. 36 mensen werden ter plekke ondertekend en 253 mensen bereikten hun intenties voor het zoeken naar werk. Vervolgens zal Jinyun-Nanjiang opnieuw de "East-West Service Transfer Train" organiseren om nieuw aangeworven werknemers rechtstreeks Werkgelegenheid in de oostelijke tweelingregio's te sturen. Om goed werk te kunnen leveren van armoedebestrijdingsartikelen over werkgelegenheid in het oosten en westen, hebben de provincies Jinyun-Nanjiang niet alleen jobbeurzen in townships en grootschalige banenbeurzen gehouden, maar ook actief platforms opgezet om de maandelijkse wervingsinformatie van Lishui te publiceren. en Jinyun-ondernemingen op de Nanjiang-mediawebsite, Nanjiang TV-station en Nanjiang County. Het grote elektronische scherm van het Government Square wordt in realtime gescrolld en bijgewerkt, waardoor de informatiekanalen voor werkgelegenheid voor de armen worden verbreed. Tot nu toe hebben meer dan 4230 Nanjiang-migrerende werknemers stabiel tewerkgesteld in de provincie Zhejiang, waaronder meer dan 140 in Lishui City en Jinyun County, waarbij de gunstige rol van de oostelijke en westerse armoedebestrijding bij de bestrijding van werkgelegenheid ten volle wordt benut.


Posttijd: 28 november 2020